X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
زمان ثبت : 12 مرداد 1390 در ساعت 03:06 ~ چاپ مطلب
نویسنده : لیدا

عنوان : بابام میگه : آقای هاشمی شما هم آره ؟!!!


بابام میگه ...


باسمه تعالی


آهوی پیشونی سفید برحسب تصادف در روز جمعه مورخه 1390/5/7 به طرف قلعه رودخان که در 12 کیلو متری شهرستان فومن در استان گیلان قرار دارد ، می رفتیم .خبری را از آنهایی که از قلعه بر می گشتند شنیدیم که عده ای از ستاره های محبوب سینما در بالای قلعه در حال فیلم برداری هستند .

این موضوع به من و دیگران نیرویی مضاعف می داد تا سریع تر به بالای قلعه برسیم ، زیرا از یک طرف زودتر آنها را می دیدیم و از طرف دیگر شاهد پشت صحنه ی فیلم برداری نیز می شدیم .

وقتی به بالای قلعه رسیدیم خیلی خوشحال شدیم . ستاره های محبوب و دوست داشتنی در حال ایفای نقش و کارگردانی بودند . مردم نیز عاشقانه شاهد برداشت این صحنه بودند ، زیرا از یک طرف یک ستاره ی محبوب در حال ایفای نقش و از طرف دیگر ، ستاره ای دیگر در حال کارگردانی پشت مانیتور دوربین فیلم برداری نشسته بود .

تا اینجا ،خیلی برایم زیبا ، دلنشین و قشنگ بود ، یک مرتبه با صحنه ای روبرو شدم که آرزو می کردم هرگز آنجا نبودم و آن کلمات را نمی شنیدم ، چون اصلا برایم باور کردنی نبود ، زیرا او حتی در فیلم هایش نیز از چنین کلماتی استفاده نمی کرد . مات مبهوت مانده بودم و اصلا بیان چنین حرکات و الفاظی را از ایشان انتظار نداشتم و مطمن هستم که برای شما نیز با ورکردنی نخواهد بود .

 چگونه باور کنم که این جملات از ایشان است ؟ !!

هر طور شده خودم را به ایشان رساندم . او در حالیکه پشت منیتور نشسته بود صدایش کردم :

سید ...!

سید ... !

 واکنش او به صورتی بود که صدایم را می شنود . فقط توانستم به ایشان با صدای بلند بگویم

ما از دوستان بیش از این انتظار داشتیم !

آخ ببخشید ، هنوز هم که به آن صحنه می اندیشم ، شرمم می آید از بیان آن جملات !

این هنرمند محبوب سینمای ایران بعد از برداشت، از پلان مورد نظر ، ایشان همچنان که پشت مانیتور نشسته بودند بعد از کات دادن، یک مرتبه بلند شدند و رو به مردم با صدای بلند گفتند :

 کدام احمقی بود که فلاش زد ؟!

و حتی چند بار نیز تکرار نمود .

ایشان با کمال شرمندگی آقای سید جواد هاشمی هنر مند محبوب و متعهد و مومن سینمای ایران هستند که با بیان چنین حرکات و کلماتی آن روی سکه ی خودشان را  به مردمی که نظاره گر اعمال و رفتارشان بودند ، نشان دادند . آن هم به  عنوان گارگردان به مردم خیلی راحت و خودمانی توهین نمودند که هیچ دلیلی قابل توجیح و توضیح نیست !

این جملات آقای هاشمی سبب گشت تا آقای امین حیایی که بازیگر نقش اول این فیلم بودند جملاتی را بیان نمایند که قابل نوشتن نیست!

متاسف و متحیرم که اینان فقط در جلو دوربین و هنگام مصاحبه حضور مردم را به ظاهر درک می کنند و جانماز آب می کشند اما غافل از حضور مردم با آن همه دوربین های خدادادی هستند .

 آقای هاشمی چگونه به خودشان اجازه می دهند که به این راحتی به مردم به همین سادگی توهین نمایند و غافل از اینکه تشویق های همین مردم باعث محبوبیت ایشان گشته و ایشان برای همین مردم فیلم می سازند .

عجب ستاره هایی داریم ؟؟!!

 که خودمان هم خبر نداریم و بعد هم این همه گله داریم !؟!


در آخر  فقط و فقط می توانم بگویم : آقای هاشمی شما هم آره ... !!!!!!!!!   

1390/5/7 جمعه
معلم نمونه کشوری . باز نشسته ...** دوست عزیز استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد  **