X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
زمان ثبت : 22 مرداد 1390 در ساعت 01:49 ~ چاپ مطلب
نویسنده : لیدا

عنوان : آقای کارگردان ، شهامت عذرخواهی نداری ؟!به نام خداوند دانا و توانا
کارگردانی که با گفتار سخیف خود به مردم فهیم و هنردوست گیلانی توهین کرد هنوز شهامت عذرخواهی از خود نشان نداده است.


 به هر حال مهم نیست بدینوسیله به پاس احترام به دیگران دلایل خود را از رفتار آقای هاشمی به اطلاع خوانندگان فهیم می رسانم و قضاوت را به عهده ی شما می گذارم البته متذکر نیز می گردم که اگر آقای هاشمی رسما از مردم گیلان عذر خواهی ننمودند به صورتی دیگر اخلاق غیر اصولی ایشان را انعکاس نمایم لذا از طرفداران و نزدیکان ایشان تقاضا می نمایم که به ایشان اطلاع دهند که دیگر جای گله نباشد !مواری که به آن بعنوان دلایل ارائه می نمایم حتما آقای هاشمی و دیگران به آن آگاهند و من به خاطر همین آگاهی به ایشان خورده گرفته و اعتراض نموده ام که از قرار زیر می باشد :

1-    آقای هاشمی  سید بزرگوار ؛ آیا نمی دانید به عشق و ابراز علاقه و احساسات دیگران باید احترام گذاشت و حتما آگاهید که از نظر علم روانشناسی و به عقیده ی بزرگان توهین به دیگران توهین به خود محسوب می شود  !

2-    یک گارگردان قبل از اینکه اتفاقی پیش بیاید باید موارد آن را پیش بینی نموده و در رفع نواقص آن بکوشد و یا لااقل میزان خواسته و انتظارات خود را به تماشاگران اعلام نماید . بطور مثال صدابردار شما هنگام ضبط صدا از مردم خواستند که لحظه ای سکوت را رعایت کنند . آیا تصویر بردار شما نمی توانست از مردم تقاضا نماید که در هنگام ضبط کسی عکس نگیرد ؟ آیا این کم کاری شما را باید تماشاگرانی که عاشقانه به شما و کارتان چشم دوخته اند باید به عنوان یک توهین به آنان جبران نمود ؟ ! آیا این در شأن یک گارگردان است !  عوامل نشان دهنده عدم مدیریت حضرتعالی بوده که برنامه ریزی کاریتان را زیر ذره بین قرار می دهد !

3-    اگر هم بر فرض محال حق با شما باشد حضرتعالی می توانید بر روی افراد گروه خود داد بزنید نه حتی توهین ! چه رسد به مردم عادی ! حتما فکر کرده اید که محل فیلم برداری چون پشت کوه است پس این مردم هم چیزی متوجه نمی شوند و هرچه دلم خواست می توانم به آنان بگویم در حالیکه باید اطلاع داشته باشید که بر روی یکی از مراکز فرهنگی مردم پا گذاشته بودید .

4-    شما حتی عمل توهین به مردم را تکرار نمودید و بدینوسیله حتی راه فرار را بر خود بستید که مثلا از دهانم در رفته و یا اشتباه کردم . اما برای تکرار اشتباه خود هیچ راه فراری نمانده است .

5-    آقای هاشمی حتما محل فیلم برداری صحنه را قبلا ارزیابی و بررسی نموده بودید آیا چنین کاری در یک روز جمعه و شلوغ و راهی با بیش از 1000 پله و خستگی راه لحاظ نموده بودید .

6-    اگر برفرض محال ( با پوزش از مردم گیلان ) مردمی که دور شما جمع شده اند را احمق فرض نماییم  چه کسی می تواند برای آنان فیلم بسازد ؟؟؟ !!! آیا فکر کرده اید که در نظام مقدس جمهوری اسلامی  کسی می تواند از میزان عشق و علاقه مردم سوء استفاده نموده و به راحتی به آنان توهین نماید ؟!

7-     انشاءالله که درست نباشد شنیده ام که خود شما معلم هستید آیا این رفتار یک معلم است ؟!   آیا  در نزد اساتید خود به درس فشار کاری و مدیریت و برنامه ریزی خوب توجه نکرده اید زیرا با این رفتار خود حتی آنان را نیز زیر سوال برده اید .

8-    با تمام اوصاف باطلاع حضرتعالی می رساند چون طبق شناختی که قبلا از شما داشتم برایم دیدن و شنیدن آن منظره جالب نبود حتی خواستم به شما اطلاع دهم اما شما اجازه ندادید و حتی دو بار ه توهین خود را  تکرار نمودید  که بیانگر عمدی بودن کار  شما را می رساند .

9-    آقای هاشمی سید بزرگوار آگر حضرتعالی نمی توانید حضور مردم را در اطراف خود تحمل نمایید مردمی که با عشق و علاقه به شما و رفتار و کردارتان چشم دوخته اند و فراموششان شده بود که اصلا به کجا آمده اند اینجوری استقبال نمود پس بهتر است در کارهایتان از ورود آنان به حریم خود جلوگیری نمایید تا آن روی سکه ی وجودتان لااقل برای طرفدارتان محفوظ بماند . حال دو حالت پیش می آید یا بر اشتباه خود واقفید و از مردم فهیم گیلان عذر خواهی نموده و یا اینکه این اعتراض خود را در رسانه ی دیگری به اطلاع عموم می رسانم . و بر خود و دیگر طرفداران تاسف می خورم و سعی می نمایم تا دیگر ستاره های خود را با دید باز تری انتخاب نمایم و به رفتارظاهرشان توجه ننمایم !

با تشکر از همه ی طرفداران و دوستداران هنرمند ایرانی و خوانندگان گرامی ...

عبداله وارث ( معلم بازنشسته ی  کشوری )** دوست عزیز استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد  **